KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ İLYAS ACAR SOSYAL DENGE SÖZLEŞMESİNİ İMZALADI

10-01-2020

Alaçam Belediyesi ile Türk Yerel-Sen Hizmet Sendikası arasında belediye çalışanı memurlar için Sosyal Denge Sözleşmesi imzalandı.
Alaçam Belediyesi Başkanlık makamında düzenlenen imza törenine Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, Samsun Türk Yerel Hizmet Sendikası Temsilcisi Sayın Tuncay ERDEN ve Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Sendika Başkanı Sayın Tuncay ERDEN, sözleşmenin hayırlara vesile olmasını dileyerek memurlar adına Belediye Başkanı Sayın İlyas ACAR’a teşekkür etti.
Sendika Başkanı Sayın Tuncay ERDEN, “ Başkanımız atmış olduğu bu imza ile memurlarının yanında olduğunu göstermiştir. Memurlarımız da Alaçam’ a daha iyi hizmet etmek için tüm güçlerini ortaya koyacaktır” ifadelerini kullandı.
“BELEDİYEMİZE VE ÇALIŞMA ARKADAŞLARIMIZA HAYIRLI OLSUN’’
Çalışanın emeğinin alın terinin kutsal olduğunu bu sebeple çalışanların refah ve mutluluğuna önem verdiklerini belirten Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, ‘ Alaçamımıza değer katan çalışmalarımızda personellerimizin alın teri ve emeği var. Emeklerinin karşılığını, idare olarak çalışanlarımıza vermek adına çaba sarf ediyoruz. Sözleşmenin, çalışma arkadaşlarımızın motivasyonlarını arttıracağına inanıyorum. Yüce Allah, bizlere hayırlı hizmetler yapmayı nasip etsin. Sözleşmenin hayırlara vesile olmasını diliyorum’’ dedi.