KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR İSTİŞARE TOPLANTILARINA BAŞLADI.

04-02-2020

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR İSTİŞARE TOPLANTILARINA BAŞLADI.
Belediye başkanımız Sayın İlyas ACAR, Akgüney mahalle sakinleriyle bir araya gelerek, mahallenin sorun ve çözümleriyle ilgili istişarelerde bulundu.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, MHP İlçe Başkanı Sayın Erdinç GÜL, Adalet ve Kalkanıma Partisi İlçe Başkanı Sayın Hasan ÖZDEMİR ve Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, Akgüney Mahallesin’de, mahalle sakinleri katılımları ile istişare toplantısı gerçekleştirdi.
Toplantılarda mahalle muhtarları ve vatandaşların görüşlerini alan Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, taleplerle ilgili ayrıntılı bilgi paylaşımında bulundu.

Başkan ACAR, mahallerimizin ihtiyaçlarını yerinde incelemek, vatandaşlarımızın taleplerini ve bizlerden beklentileri yerinde dinlemek, yapacağımız çalışmaların daha hızlı ve verimli şekilde olmasını gerçekleştirmek amacı ile siyasi parti temsilcilerimiz ve belediye meclis üyelerimiz ile birlikte tüm mahallemizde Yüce Allah’ın izniyle istişare toplantısı yapacağız.
Tüm mahallelerimizin bugünü ve geleceğini dert edinerek, gece gündüz gayretli çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Göreve geldiğimiz günden itibaren verimli bir çalışma dönemi gerçekleştirdik. 2020 yılına hazırlıklarımızı yaparak girdik, İlçemizi 2020 yılında bir çok yenilik ve proje bekliyor.
Mart ayında Allah’ın izniyle doğalgaz çalışmalarına başlıyoruz. Hazırlıklarımızı tamamladık.2019 yılında 25 km’lik Asfalt yol yaptık. Bu senede mahalle muhtarımız ile yaptığımız istişareler sonucunda bir çok mahallemize asfalt yaparak mahalle sakinlerimizi kışın çamurdan yazında tozdan kurtaracağız inşallah ,tüm mahallelerimizi çok daha güzel görünüme kavuşturmaya devam edeceğiz. Şuana kadar yapmış olduğumuz hizmetler Allah'ın izniyle katlanarak devam edeceğini bildirmek istiyor. Hepinize saygılarımı sunuyorum", dedi.
Akgüney Mahallesi Sayın Muhtarı Kurtça YİĞİT, gerçekleştirilen istişare toplantısı için Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ve beraberindekilere teşekkür etti. " Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ve ekibi biz muhtarlarla her daim koordine halinde. Başkanımıza bizlerle olduğu için mahalle sakinlerim ve kendi adıma teşekkür ediyorum", dedi.