KATEGORİLER

YUKARISOĞUKÇAM MAHALLESİ İSTİŞARE TOPLANTISI.

06-02-2020

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, “ Mahallerde İstişare Toplantısı “ kapsamında Yukarısoğukçam Mahallesi'nde mahalle sakinleri ile buluşarak istek ve taleplerini aldı.
İstişare toplantısına ;Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, Belediye Meclis Üyeleri, MHP İlçe Başkanı Sayın Erdinç GÜL , Yukarısoğukçam Mahalle Muhtarı Sayın Erol YAMAN ve mahalle sakinleri katıldı.
Mahallemizde yaptığımız ve yapacağımız istişare toplantılarının yaşanan sıkıntıların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunma, talepleri dinleme ve yapılan hizmetleri anlatma amacıyla düzenlendiğini ifade eden Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, bu toplantıların amacı yaptığımız çalışmaları sizlere anlatmak ve mahallemizde eksik olan, yapılmasını istediğiniz konuları görüşmek, hep birlikte çözüm üretmektir.
Bu toplantılar da mahalle sakinlerimizin taleplerini bire bir dinleme imkanı buluyoruz. Bu tür toplantıları önemsiyoruz ve ortak akıl sayesinde ilçemizi en iyi şekilde yönetip, vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bu yüzden de hesap verebilirlik ve paylaşım odaklı belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz”, dedi.
Yukarısoğukçam Mahalle Muhtarı Sayın Erol YAMAN ve mahalle sakinleri istek ve taleplerini alan ve dinleyen Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’a teşekkür ettiler.