KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR YUKARIELMA MAHALLE SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ.

07-02-2020

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ,mahalledeki vatandaşların sıkıntılarını ve sorunlarını dinlemek amacıyla düzenlenen mahalle toplantılarının dördüncüsünü Yukarıelma Mahallesinde gerçekleştirdi.

Yukarıelma Mahallesinde gerçekleştirilen istişare toplantısına Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ,Belediye Meclis Üyeleri, Yukarıelma Muhtarı Sayın Arslan OSMA ve mahalle sakinleri katıldı.
Mahalle sakinlerinin sorunlarını dinleyen Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR yaptığı konuşmada, “Mahallelerimize daha iyi ve kalıcı hizmet edebilmek için mahallerimizi ziyaret ediyor, vatandaşlarımızın istek ve taleplerini alıyoruz.
Kış sezonuna girmesinden dolayı diğer yapılması gereken işleri de baharın gelmesiyle belirlenmiş program dahilinde yapacağız. Çalışmalar esnasında gösterdiğiniz anlayış içinde teşekkür ederim. Vatandaşlarımızın sorunlarını dinliyoruz. Sorunlara imkanlarımız dahilinde çözüm buluyoruz. İlçemizin her mahallesine daha fazla hizmet etmek için buradayız. Vatandaşlarımızdan aldığımız güç ve destekle ilçemizi daha modern hale getirmek için var gücümüzle gece gündüz çalışıyoruz. Toplantımıza katılan muhtarımıza ve yoğun katılımlarınızdan dolayı siz değerli Yukarıelma Mahallesi sakinlerine teşekkür ediyorum.” dedi.
Yukarıelma Muhtarı Sayın Arslan OSMA ,mahalle sakinlerinin yüz yüze istek ve taleplerini alan Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR teşekkür etti.