KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR”DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” MESAJI

14-07-2020

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR”DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ” MESAJI

Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Başkan ACAR mesajında, "15 Temmuz 2016 gecesi demokrasimize, birlik ve beraberliğimize kasteden terör örgütü FETÖ'nün hain darbe girişiminin dördüncü yılındayız. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN'ın  çağrısına kulak vererek ve Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’nin desteklerini arkalarına alarak; sokaklara, meydanlara çıkan, yüreğinde vatan ve millet sevdası taşıyan insanlarımız o gece kirli hesapları bozarak bir destan yazdı. Demokrasiye ve Türkiye'nin aydınlık geleceğine sahip çıkarak, kanlarını, canlarını ortaya koydular. Milletin silahlarıyla milletin vurulduğu o gece onlarca şehit verdik. Milletimiz vatan, millet, istiklal ve istikbal tehlikeye düştüğünde birlik ve beraberliği sağlayarak nasıl tek bir yürek olunabileceği bir kez daha tüm dünyaya göstermiştir. Türkiye'nin önüne set çekmek isteyenler Allah'ın izniyle bu imkana bir daha asla kavuşamayacaktır.

Alaçamlı 15 Temmuz Şehitlerimiz Muhammet Ali AKSU, Sevgi YEŞİLYURT ve nice kahramanlarımızı asla unutmayacağız, unutturmayacağız, ruhları şad mekanları cennet olsun.
15 Temmuz’da şehit olan kardeşlerimize Cenab-ı Hak’tan rahmet diliyorum. Gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, kendilerine acil şifalar diliyorum. Milli iradeye ve demokrasimize sahip çıkmak için meydanları dolduran ve milli mücadele ruhunu canlandıran Aziz Türk Milletini ve Alaçamlı vatandaşlarımızı saygıyla ve sevgiyle selamlıyorum”,dedi.