KATEGORİLER

KARAHÜSEYİNLİ MAHALLESİ SATHİ KAPLAMA ASFALT YOL ÇALIŞMALARI

28-09-2020
Alaçam Belediyesi, Fen İşleri Müdürlüğü Ekiplerinin ilçe genelinde yürüttüğü yol yapım, çalışmalarına Karahüseyinli Mahallesinde hız kesmeden devam ediyor.
Alaçam Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri ,Karahüseyinli Mahallesi ve Sultanoğlu Mevkiinde 3 kilometrelik, sathi kaplama asfalt yol çalışmalarına başladı.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, " İlçemizdeki Mahalle Yollarımızı belirlediğimiz program dahilinde yaparak halkımızın hizmetine kazandırıyoruz.Özellikle yaz döneminde çalışmalarımızda hız kesmiyoruz. Ekiplerimiz 7/24 sahada görevlerinin başındalar. Hazırladığımız asfaltlama programını belirlenen periyotlar ile uygulamaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın bu konu da bizden beklentilerini biliyor ve çalışmalarımıza bu şekilde yön veriyoruz. Alaçam’da hizmet alanımız çok büyük ama bizim çalışma azmimiz daha büyük vatandaşlarımız için çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz,”dedi.
Karahüseyinli Mahalle Muhtarı Sayın Mehmet YILDIZ yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek ; Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’a , Belediye Meclis Üyesi Sayın Raif VATAN, Fen İşleri Müdürü Sayın Fatih BEKAR ve Fen İşleri personeline teşekkür etti.