KATEGORİLER

MHP ALAÇAM İLÇE YÖNETİMİNDEN BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR’A ZİYARET

13-10-2020
MHP Alaçam İlçe Başkanı Sayın Orhan SANCAK ve yönetim kurulu üyeleri, nezaket ziyaretleri kapsamında Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ı makamında ziyaret etti
MHP Alaçam İlçe Başkanı Sayın Orhan SANCAK ve yeni göreve başlayan ilçe yönetimi olarak Alaçam’ a faydalı olan işler ortaya koymak istediklerini söyledi. Milliyetçi Hareket Partisi’nde görev almanın büyük bir onur olduğunu ifade eden Başkan SANCAK, “Genel Başkanımız Sayın Devlet BAHÇELİ Bey’in liderliğinde ‘Önce devletim sonra partim ve ben’ ilkesiyle çalışıyoruz. Cumhur İttifakından aldığımız güçle, ilçemizi daha ileriye getirmek için Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ile birlikte Yüce Allah’ın izniyle daha güzel işler başaracağız,”dedi.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, “Alaçam MHP İlçe Başkanı Sayın Orhan SANCAK ve Yönetimini tebrik ederek görevlerinde başarılar diledi. Başkan ACAR, her zaman olduğu gibi yeni dönemde de hizmetlerimiz birlik beraberlik içinde daha güçlü bir şekilde devam edecektir. Nazik ziyaretlerinden dolayı Başkanımıza ve Yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum,”dedi.