KATEGORİLER

ALAÇAM ‘DA İLK DOĞAL GAZ TÖRENLE VERİLDİ.

04-12-2020
Alaçam’da bu yıl başlatılan alt yapı çalışmalarının ilk aşamasının tamamlanmasıyla,birlikte kovid 19 tedbirleri kapsamında maske ve mesafe kurallarına uymak suretiyle çok kısa süreli ve az sayıda katılımla ilk doğalgaz verildi.
Cumhuriyet Meydanında Saat 14:00 ‘de düzenlenen program Saygı Duruşu ve İstikal Marşının Okunması ile başlandı.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR yaptığı konuşmada;"İlçemizi büyük emek ve gayretlerle böylesine güzel bir hizmete kavuşturmanın mutluluğunu hep birlikte yaşıyoruz.
Doğalgazın İlçemize kazandırılmasında emeği geçen başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, Bilge Liderimiz Sayın Dr. Devlet BAHÇELİ’ye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Sayın Çiğdem KARAASLAN Hanımefendiye, Samsun Milletvekili Sayın Orhan KIRCALI’ya ve tüm Milletvekillerimize ve işin yapım çalışmalarında emeği geçen herkese en samimi duygularımla teşekkür ediyor şükranlarımı sunuyorum,”dedi.
Programa Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR,AK Parti İlçe Başkanı Sayın Hasan ÖZDEMİR,MHP İlçe Başkanı Sayın Orhan SANCAK, Bafra Akmercan Deltagaz Bölge Müdürü Sayın Mustafa SEZEN, Belediye Meclis Üyeleri ve Siyasi Partilerin temsilcileri katıldı.