KATEGORİLER

BELEDİYE BAŞKANIMIZ SAYIN İLYAS ACAR PAZAR ESNAFINI ZİYARET ETTİ

17-11-2021
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, ilçemizde çarşamba günleri kurulan halk pazarını ziyaret etti.Pazar esnafı ile alışverişe gelen vatandaşlara 'Hayırlı Pazarlar ve Bereketli Kazançlar' dileğinde bulunan Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ayrıca pazar esnafı ile vatandaşların istek ve taleplerini dinledi.
Belediye Başkanımıza ,Mhp İlçe Başkanı Sayın Orhan SANCAK, Belediye Meclis Üyeleri Sayın Nurittin ÇELEBİ ,Sayın Raif VATAN ve Zabıta ekipleri eşlik etti.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR,”Hem pazar esnafımızın hem de vatandaşlarımızın bir araya geldiği pazar yerleri halkımızla buluşmamız açısından önemli. Bu ziyaretlerimizin amacı eksiklikleri yerinde tespit etmek. Çünkü bir eksiklik veya sorunu en iyi sorunu yaşayan halkımız bilir. Biz de bu tür ziyaretlerimizde sorunları birinci ağızdan öğrenme imkanı buluyoruz. Her bir vatandaşımızın, esnafımızın fikri bizim çok önemli. Dolayısıyla ilçemizi yönetirken halkımızın ve esnafımızın taleplerini de dikkate alan bir anlayışa sahibiz"dedi.