KATEGORİLER

Alaçam Belediyesi ”Mahallede İftar Var” Programları Başladı

17-05-2018

Alaçam Belediyesi tarafından geleneksel hale gelen, 'Mahallede İftar Var' programlarımı 18 Mayıs 2018 tarihinde Güvenli Mahallesinde Başladı.


Kurulacak iftar sofraları ile bu yıl 20 mahallede kaynaşma sağlanacak ramazan ayının manevi havası paylaşılacak, Başkan Uyar: “Vatandaşlarımızla aynı sofrada buluşmayı, paylaşmayı, hasbıhal etmeyi, sorunları dinlemeyi amaçladık. Ramazan ayı kardeşlik ve paylaşma ayıdır. İşte bu sofralar kardeşlik sofraları, bu sofralar birlik ve beraberlik sofralarıdır.Mübarek Ramazan ayının ilk günü Güvenli Mahallemizde mahalle sakinleri ile belediyemiz tarafından kurulan iftar soframızda hep birlikte oruçlarımızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. İnşallah bu etkinlikler sevginin, kardeşliğin ve paylaşmanın artmasına vesile olur. “dedi.

Ayrıca; İsrail'in Filistinli kardeşlerimize karşı yaptığı zulümü ve Kudüs'ün başkent ilan edilmesini kabul etmiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde Filistin halkının daima yanında olmaya devam edeceğiz. Gönlümüz, kalbimiz, dualarımız Filistin halkıyla.

İftar Programına Alaçam Beledi Başkanı Hadi Uyar, Garnizon Komutanı Murat Şenyurt, AK Parti İlçe Başkanı Selahattin Alkan, Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dursun Uz, Belediye Meclis Üyeleri Çetin Akçan, Güvenli Mahalle Muhtarı Metin Akça, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Nimet Karanlık, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Yasin Cengiz , teşkilat üyeleri ve mahalle sakinleri katıl