KATEGORİLER

MAHALLE MUHTARLARI, İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

17-07-2019
Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, Belediye Başkanımız Sayın İlyas Acar İlçe Mahalle Muhtarları, İstişare ve Değerlendirme Toplantısı' gerçekleştirdi.
Toplantıya; Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, İlçe Kaymakamı Sayın Fikret Zaman,Belediye Başkanımız Sayın İlyas Acar, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Sayın Mehmet Köse, Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Selahattin Alkan,Samsun Büyükşehir Belediyesi Daire Başkanları , Belediye Meclis Üyeleri,Alaçam Belediyesi Birim Amirleri ve Mahalle Muhtarı katıldı.
65 Mahalle muhtarların tek tek talep ve önerilerinin dinlendiği toplantının açılış konuşmasını yapan Belediye Başkanımız Sayın İlyas Acar" Özellikle alt yapı çalışmalarında Büyükşehir Belediyesi ile birlikte hareket edeceğiz. İlçemizin genel problemlerini biliyoruz. Bu 5 yıllık sürede ilçe genelinde Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte vatandaşlarımıza daha kaliteli ve planlı hizmet getireceğiz. Yapılacak çalışmalara azami katkı vereceğiz" dedi.
Büyükşehir Belediyesi'nin ilçe belediyeleri ile güçlerini birleştireceğini söyleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir, "Ortak akılla hareket ederek halkımıza hizmet yarışı içerisinde olacağız. Samsun'un tüm ilçelerini topyekün kalkındıracak, çok daha iyi noktalara getirecek hizmetleri, yatırımları hayata geçireceğiz.İmkan ve kabiliyeti, gücü bir araya getirip inşallah önümüzdeki 5 yılı çok verimli geçirmeyi hedefliyoruz.Bunu da belediyelerimizin tüm imkanlarını birleştirerek, ortak şekilde kullanarak yapacağız. Haktan, hukuktan, hakkaniyetten, gayretten asla geri durmayacağız" dedi.