KATEGORİLER

SAMSUN VALİSİ SAYIN OSMAN TAVLI İLÇEMİZİ ZİYARET ETTİ

21-12-2023
 
Samsun Valisi Sayın Osman TAVLI İlçemizi ziyaret ederek, İlçe Kaymakamı Sayın Fatih KAYABAŞI ve Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’dan ilçemizde devam eden çalışmalar ve projeler hakkında bilgi alarak ve görüş alıverişinde bulundu.
Samsun Valisi Sayın Orhan Tavlı, Alaçam Kaymakamlığı ziyaretinde İlçe Kaymakamı Sayın Fatih KAYABAŞI, Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Ramazan AKTAŞ, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Sayın Yaşar GÖRMEZ ve Alaçamspor Bocce Takımı ve Beden Eğitim Öğretmeni Sayın Gökhan BOZDEMİR ve dereceye giren sporcular ile birlikte karşıladılar.
Karşılama sonrası Vali TAVLI'ya öğrenciler tarafından çiçek takdim edildi. Daha sonra Kaymakamlık makamında Kaymakam Sayın Fatih KAYABAŞI tarafından ilçe hakkında brifing alarak daire amirleri ile bir araya geldi.
Vali TAVLI, Alaçam ziyaretleri kapsamında Alaçam Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sayın Vedat ÖZYILMAZ’ı Alaçam Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Kurtbey BOZKURT’u ve Ziraat Odası ve Muhtarlar Derneği Başkanı Sayın Hüseyin SÖNMEZ'i ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Alaçam Belediyesi’ne gelişi sırasında Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ,belediye birim müdürleri ve Belediye Meclis Üyeleri tarafından karşılanan Vali TAVLI Belediye Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR tarafından ilçemizin alt yapı, üst yapı çalışmaları, belediyenin sorumluluk alanlarında yapmış olduğu proje ve çalışmalar hakkında bilgiler aldı. Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ve ekibine görevlerinde başarılar diledi. Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR ,Vali Sayın Osman TAVLI’ya ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek plaket ve çiçek takdim etti.
24.11.2016 tarihinde Suriye'nin Halep kentine bağlı El-Bab bölgesinde hava saldırısında şehit olan Piyade Astsubay Kıdemli Çavuş Erdal BOLAT'ın Ailesini ziyaret ederek, Aziz Şehidimiz için dualar edildi.
Vali TAVLI ziyaretleri kapsamına Türkiye’nin ilk mübadele müzesi olma özelliğine sahip olan Alaçam Mübadele Müzesi’ni ziyaret etti.