KATEGORİLER

29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLANDI

29-10-2020
Cumhuriyet'in ilanının 97. yıl dönümünü kutlama törenleri Cumhuriyet Meydanı’da Yapıldı.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama programı Saat 10:00 Alaçam Cumhuriyet Meydanında İlçe Kaymakamı Sayın Fikret Zaman ve Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR’ın tebrikleri kabul etmesiyle başladı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından ,İlçe Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN tarafından 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nın anlam ve önemini belirten konuşmayı gerçekleştirdi. Törende öğrenciler tarafından şiirler okundu ve öğretmenler müzik dinletisi gerçekleştirildi.
Törene İlçe Kaymakamı Sayın Fikret ZAMAN,Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Sayın Yaşar GÖRMEZ, İlçe Emniyet Müdürü Sayın Mustafa AKAR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Sezai TURAL, Alaçam Devlet Hastanesi Başhekimi Sayın Radi ŞEN, Toplum Sağlığı Müdürü Sayın Dr. Ertan BAŞ, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Sayın Mehmet GÜREŞ, İlçe Müftüsü Sayın Orhan BAL, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Müdürü Sayın Emre KÖSEM, Ziraat Odası Başkanı Sayın Hüseyin BEDİR, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Sayın Vedat ÖZYILMAZ, daire amirleri, kamu kurum kuruluş yetkilileri, meclis üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.