KATEGORİLER

ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLEN DÜZENLENDİ.

23-07-2022
ALAÇAM BELEDİYESİ TARAFINDAN GELENEKSEL SÜNNET ŞÖLEN DÜZENLENDİ.
Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR yaptığı konuşmada, belediye olarak düzenledikleri sünnet şöleni kapsamında 60 çocuğun sünnet ettirileceğini söyledi.
Başkan ACAR, " Bugün çocuklarımızın sünnet şöleninde ailelerimiz birlikteyiz . Tüm çabamız çocukların sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir yaşam sürmeleri için elimizden ne geliyorsa en iyi şekilde yapmak. Geçen yıl maalesef pandemi nedeniyle etkinliğimizi yapamamıştık. Sosyal belediyeciliğin gereği olan her noktada ailelerimizin ve çocuklarımızın yanında olmaya devam ediyoruz diyen Başkan ACAR, Yüce Allah onların damatlığını da göstersin. İnşallah bu gençlerimiz vatana millete hayırlı evlatlar olurlar. Allah çocuklarımızın yolunu açık etsin," dedi.
Erkekliğe ilk adımını atacak olan 60 çocuk bugün aileleriyle birlikte belediye binasına gelerek sünnet elbiselerini giydi. Elbiselerini giyen çocuklara , Belediye Başkanımız Sayın İlyas ACAR tarafından çeşitli hediyeleri verildi. Daha sonra üstü açık otobüsle Geyikkoşan mesire alanı ve şehir turu yapıldı.