KATEGORİLER

Belediye Hadi Uyar ,Ankara’da Bir Dizi ziyaretlerde Bulundu

16-03-2018

Belediye Hadi Uyarmız ,Ankara'da bir dizi ziyaretlerde bulunarak, ilçeyi yakından ilgilendiren projeler hakkında görüşmelerde bulundu.

Ankara'da bulunan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar, Samsun Milletvekili ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekillileri Orhan Kırcalı , Hasan Basri Kurt ve AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ile birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisinde bir araya gelerek ilçemizde devam eden çalışamlar hakkında görüşmelerde bulundu.

Görüşmelerde Alaçam'da devam eden ve devam edecek projeler hakkında detaylı görüşmeler yapan Alaçam Belediye Başkanı Hadi Uyar;’’ AK Parti Genel Başkan Yardımcımız ve Samsun Milletvekili Sayın Çiğdem Karaaslan, Samsun Milletvekillileri Sayın Orhan Kırcalı , Sayın Hasan Basri Kurt ve AK Parti Samsun İl Başkanı Sayın Hakan Karaduman ile birlikte yaptığımız görüşmeler de projelerimizi değerlendirme şansı bulduk. İlçemiz adına oldukça olumlu görüşmeler gerçekleştirdik. Bu vesile ile Genel Başkan Yardımcımıza, Milletvekillerimize ve İl Başkanımıza Alaçam’a gösterdikleri ilgi ve hassasiyetlerinden dolayısı bir kez daha teşekkür ederim" dedi.